XIX Ogólnopolska Konferencja pt. „Nadciśnienie tętnicze u dzieci i młodzieży”
Data wydarzenia: 10 października 2026
Szanowni Państwo,
w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XIX Ogólnopolskiej Konferencji pt. „Nadciśnienie tętnicze u dzieci i młodzieży”, która odbędzie się w dniu 10 października 2026 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Organizatorami konferencji są Klinika Nefrologii Dziecięcej i Nadciśnienia Tętniczego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Sekcja Pediatryczna Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego.
Zaproszeni wykładowcy, a także wybitni eksperci w dziedzinie nadciśnienia tętniczego, zapewnią Państwu ciekawe i praktyczne rozwiązania trudnych problemów klinicznych, a Państwa obecność i zaangażowanie umożliwi wspólne spotkanie oraz wymianę wiedzy i doświadczeń.
Liczymy na Państwa aktywny udział w konferencji!
Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracji są dostępne na stronie: www.hipertensja2026.bok-ump.pl.
Z wyrazami szacunku
Prof. dr hab. n. med. Danuta Ostalska-Nowicka
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego