VIII Międzynarodowa Konferencja Studencka "Frontiers in Neurology, Neurophysiology and Neuropharmacology"

Data wydarzenia: 15 listopada 2024

Cześć!

Piszę w imieniu Studenckiego Koła Naukowego, Neurofizjologów UMP, 15-16 listopada 2024 r. organizujemy 8. edycję Międzynarodowej Konferencji Studenckiej: Frontiers in Neurology, Neurophysiology and Neuropharmacology i chcielibyśmy uroczyście Was wszystkich na nią zaprosić. W tym roku mamy przyjemność ogłosić, że konferencja będzie miała wymiar hybrydowy: stacjonarnie oraz online będzie można uczęszczać na wystąpienia prelegentów oraz sesje studenckie, natomiast dla wszystkich, którzy będą chcieli dołączyć do nas osobiście możliwe będzie uczestnictwo w warsztatach z ENG-EMG, warsztatach z EEG oraz innych atrakcji.

Konferencja odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2024 r. w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Rokietnickiej 8 w Poznaniu.

W ramach konferencji odbędą się wyżej wspomniane sesje studenckie, podczas których będzie można przedstawić swoje autorskie prace naukowe! Kulminacją tej części będzie wyróżnienie najlepszych prac przez jury, trafią one do czasopisma IRONS - Issues of Rehabilitation, Orthopaedics, Neurophysiology and Sport Promotion, które aktualnie posiada 20 punktów ministerialnych. Nie ma limitu prac! Istnieje tylko limit jakości, zatem każda praca, która zostanie wyrożniona trafi do czasopisma IRONS. Wszystkie wyróżnione prace zostaną wręczone do rąk autorów, pod koniec sesji studenckich już w wydrukowanym czasopiśmie. Zachęcamy do przesłania do nas oryginalnych artykułów, recenzji i opisów przypadków dotyczących wszystkich aspektów profilaktyki, diagnostyki i leczenia zaburzeń neurologicznych, a także związanych z genetyką molekularną, patofizjologią i epidemiologią. Wszystkie artykuły dotyczące przyszłości nauk neurologicznych, są mile widziane. Prace można nadsyłać wraz z abstraktami do 10 października 2024 r. Prace można zgłaszać poprzez wysłanie ich na naszego maila: abstracts.frontiers@gmail.com.

Wymagania dotyczące abstraktu:
- maksymalna liczba słów 300
- musi zawierać rodzaj pracy (przeglądowa, oryginalna, przypadek itp.)
- temat pracy musi być związany z neurologią, neurofizjologią, neurofarmakologią lub neurochirurgią
- prezentacja odbędzie się wyłącznie w formie ustnej (nie przewidujemy sesji plakatowej). Prosimy o przesyłanie abstraktów w formacie PDF lub DOCX

Zapraszamy Was również do śledzenia nas na naszym Facebooku i Instagramie.

Nie możemy się doczekać nadesłanych przez Was prac! Niedługo ruszy również nasza strona umożliwiająca zapisanie się na konferencje oraz nasze oryginalne warsztaty.

Czekamy na Was w Poznaniu,
do zobaczenia w listopadzie!

Studenckie Koło Naukowe Neurofizjologów UMP