V Jubileuszowa Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Farmakoekonomika szansą na zbilansowanie wydatków systemu opieki zdrowotnej w Polsce"

Data wydarzenia: 17 listopada 2017

Katedra i Zakład Farmakoekonomiki i Farmacji Społecznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zaprasza na V Jubileuszową Ogólnopolską Konferencję Naukowo - Szkoleniową "FARMAKOEKONOMIKA SZANSĄ NA ZBILANSOWANIE WYDATKÓW SYSTEMU OPIEKI ZDROWOTNEJ W POLSCE".

W gronie naszych prelegentów znaleźli się między innymi: Wiceminister Zdrowia, kierownicy Departamentów NFZ - Warszawa oraz goście z Niemiec i Ukrainy.

Konferencja odbędzie się w dniu 17 listopada 2017 roku o godz. 10.00 w Centrum Biologii Medycznej UMP, ul. Rokietnicka 8, sala 1010, 60-806 Poznań.

» Informacje szczegółowe - Komunikat 2