Konferencja naukowa "Szczepienia ochronne - studenckie kompendium wiedzy"

Data wydarzenia: 25 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy studentów wszystkich kierunków medycznych na konferencję naukową „Szczepienia ochronne. Studenckie kompendium wiedzy” organizowaną przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

Będzie to wyjątkowa okazja do wysłuchania wykładów wybitnych specjalistów z dziedzin takich jak epidemiologia, farmakologia, pediatria, immunologia, mikrobiologia i medycyna podróży. Zachęcamy Was - przyszły personel medyczny - do udziału w konferencji, która pomoże ugruntować wiedzę i przygotować się merytorycznie do udziału we wszechobecnej dyskusji na ten jakże „gorący temat”.

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2018 r. w godzinach od 16:00 do 20:00 w Centrum Stomatologii (sala 202).

Szczegółowy plan konferencji oraz informacje o zapisach podamy wkrótce na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/555980974762252/

Liczba miejsc jest ograniczona!

Grafika