Spotkanie z niespotykanymi - II Poznański Dzień Chorób Rzadkich (on-line)

Data wydarzenia: 27 lutego 2021

Spotkanie z niespotykanymi - II Poznański Dzień Chorób Rzadkich (on-line)

W 2021 roku Dzień Chorób Rzadkich obchodzimy 28 lutego. Aby szerzyć wiedzę na temat tych chorób Studenckie Koło Naukowe Genetyki Medycznej oraz Katedra i Zakład Genetyki Medycznej zachęcają do udziału w Spotkaniu z niespotykanymi, czyli II Poznańskim Dniu Chorób Rzadkich. Spotkanie odbędzie się 27 lutego (sobota) on-line. Wierzymy, że będzie ono szczególną okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz ujrzenia problematyki chorób rzadkich z szerokiej perspektywy.

Nasze spotkanie - tak jak w zeszłym roku - będzie składać się ze studenckiej sesji case report oraz wystąpień osób chorych na choroby rzadkie i przedstawicieli stowarzyszeń pacjenckich. Osoby zainteresowane podzieleniem się swoją historią zachęcamy do kontaktu drogą mailową w celu ustalenia szczegółów.

Ważne terminy dla uczestników aktywnych (studentów chcących zgłosić przypadek do sesji konkursowej):

» Regulamin uczestnictwa aktywnego
» Link do wydarzenia na Facebooku

Konferencja będzie transmitowana na YouTube dla uczestników biernych.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego: genetykamedyczna.sknump@gmail.com lub poprzez Facebooka SKN Genetyki Medycznej.

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w wydarzeniu - do zobaczenia on-line 27 lutego!