Przestrzeń wokół pacjenta z chorobą psychiczną. Potrzeby - Idee - Konsultacje - Projekt

Data wydarzenia: 22 czerwca 2018

Pracownia Terapii Zajęciowej Katedry Geriatrii i Gerontologii na Wydziale Nauk o Zdrowiu zaprasza do udziału w seminarium na temat znaczenia przestrzeni w leczeniu psychiatrycznym, które odbędzie się 22 czerwca w Centrum Stomatologii naszego Uniwersytetu, w sali 202 - początek o godz. 12.00.

Seminarium ma charakter interdyscyplinarny, międzyuczelniany i międzyinstytucjonalny - będziemy gościć dyrekcję i pracowników Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach oraz zespół projektowy z Pracowni Projektowania Wnętrz Uniwersalnych z Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Zespół projektowy zaprezentuje unikalne doświadczenia projektowania przestrzeni dla osób z chorobami psychicznymi zrealizowane we współpracy z podopiecznymi Domu Pomocy w Mościszkach. Seminarium zostanie przeprowadzone w konwencji dyskusji panelowej.