Konferencja "Projekt badań przesiewowych dzieci 6 i 7 letnich z zastosowaniem Polskiego Pediatrycznego Testu Zdaniowego PTZ - D prof. Edwarda Ozimka"

Data wydarzenia: 27 listopada 2015

Bardzo serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję "Projekt badań przesiewowych dzieci 6 i 7 letnich z zastosowaniem Polskiego Pediatrycznego Testu Zdaniowego PTZ - D prof. Edwarda Ozimka" - etap I.

Konferencja objęta Honorowym Patronatem prof. dr. hab. Witolda Szyftera.

Termin:
27.11.2015 r., godz. 9:00-14:00

Miejsce: Aula Auditorium Maximum, Wydział Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ul. Umultowska 85, Poznań

Konferencja w swej idei przedstawi problem dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego. Za cel stawia sobie zapoznanie grona specjalistów: logopedów, psychologów, pedagogów, nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz innych zaproszonych gości, którym leży na sercu dobro dziecka, z bieżącym stanem wiedzy, dotyczącym problemów związanych z zaburzeniami przetwarzania słuchowego.

» Więcej informacji na temat konferencji