Konferencja "Oswoić tropik"

Data wydarzenia: 23 marca 2019

Konferencja “Oswoić tropik” już w najbliższą sobotę (23.03). Zostało kilkanaście wolnych miejsc. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i pracowników Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Udział w konferencji jest bezpłatny. Chęć uczestnictwa należy zgłaszać mailowo: medicus@ump.edu.pl.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/336787307181970/

Termin: 23 marca 2019 roku

Miejsce: sala Nenckiego, Collegium Anatomicum UMP, ul. Święcickiego 6, Poznań

Koszt uczestnictwa: 0 zł

Termin zapisów: do 18 marca br.

Zapisy: medicus@ump.edu.pl

Czego dotyczyć będzie konferencja?

- Zapobiegania i leczenia chorób tropikalnych,
- Przygotowania do pracy w tropiku,
- Odpowiedzialnego wolontariatu zagranicznego,
- Profesjonalnej pomocy najuboższym mieszkańcom Afryki.

Organizatorami konferencji są Fundacja „Redemptoris Missio”, Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych UMP oraz SKN „Tropik”.

Chęć uczestnictwa należy zgłaszać mailowo na adres medicus@ump.edu.pl. W wiadomości proszę podać imię i nazwisko.

Informujemy, że dla studentów Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, istnieje możliwość zaliczenia zajęć fakultatywnych z „Medycyny podróży i zdrowia międzynarodowego” poprzez udział w konferencji „Oswoić Tropik”. Proszę studentów o rejestrowanie się na pierwszy dostępny termin fakultetu za pomocą sytemu WISUS.

Szczegółowe pytania dotyczące fakultetu proszę kierować do p. dr hab. Małgorzaty Paul pod adres: mpaul@ump.edu.pl.

Zapis na fakultet nie zwalnia z obowiązku zgłoszenia chęci uczestnictwa w konferencji droga mailową (medicus@ump.edu.pl).