Konferencja naukowa - "Holistyczne podejście do pacjenta"

Data wydarzenia: 18 czerwca 2021

Szanowni Państwo,

Studenckie Koło Naukowe Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji oraz Katedra i Klinika Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić na Konferencję naukową - "Holistyczne podejście do pacjenta".

Konferencja odbędzie się 18.06.2021 r. na platformie MS Teams.

Udział w Konferencji to znakomita okazja, by zaprezentować wyniki swoich badań, case report'ów, przedstawić aktualne doniesienia z zakresu medycyny, a także wysłuchać ciekawych wykładów eksperckich.

Zapraszamy serdecznie studentów i rezydentów Uczelni Medycznych do wzięcia udziału w SESJI NAUKOWEJ - regulamin sesji dostępny na stronie wydarzenia. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapisania się również jako uczestnik bierny. Pytania prosimy kierować na adres: sknortodoncja.ump@gmail.com.