Konferencja "Nauka dla biznesu"

Data wydarzenia: 9 grudnia 2016

Szanowni Państwo,

zapraszam serdecznie na konferencję „Nauka dla biznesu” 9 grudnia 2016 r. o godz. 10.30 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP, która skierowana jest zarówno do przedsiębiorców z branży farmaceutycznej i kosmetycznej, jak i naszych pracowników naukowych zainteresowanych nawiązaniem współpracy z przemysłem.

W jej trakcie omówiona zostanie oferta skierowana do przedsiębiorstw, zaprezentowane zostaną formalno-prawne aspekty tej współpracy oraz przykłady dotychczasowej współpracy zakończonej obopólnym sukcesem.

Podczas konferencji będzie także możliwość wskazania przez przedsiębiorców oczekiwań względem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ponadto zostaną zaprezentowane formy wsparcia współpracy nauki z biznesem przez środki unijne i budżetowe.

Jestem przekonany, że konferencja będzie doskonałą okazją do nawiązania kontaktów i znalezienia partnerów do realizacji wspólnych projektów.

Celem uczestnictwa w konferencji proszę o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na dane adresowe w nim podane do dnia 5.12.2016 roku. Liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu na konferencję powiadomimy w dniu 6.12.2016 roku.

» program konferencji

Prorektor ds. Nauki i Rozwoju Uczelni