Konferencja "Najczęstsze nieporozumienia w medycynie laboratoryjnej"

Data wydarzenia: 22 października 2015

Konferencja naukowo-szkoleniowa z okazji 50-lecia Poznańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej.

Szanowni Państwo,

Zarząd Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej Oddział w Poznaniu zaprasza do udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej

NAJCZĘSTSZE NIEPOROZUMIENIA W MEDYCYNIE LABORATORYJNEJ

Termin: 22-23 października 2015 r.
Miejsce spotkania: Ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny "OLANDIA", Prusim 5, gm. Kwilcz, pow. Międzychód, woj. Wielkopolskie

Współorganizatorami wydarzenia są Zakład Biochemii Klinicznej i Medycyny Laboratoryjnej Katedry Chemii i Biochemii Klinicznej oraz Pracownia Zdrowia Międzynarodowego Katedry i Zakładu Profilaktyki Zdrowotnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Tematyka konferencji obejmuje między innymi:
- najczęstsze przyczyny konfliktu klinicysta-diagnosta - punkt widzenia lekarza klinicysty
i diagnosty laboratoryjnego;
- zagadnienia, o które należy bądź nie należy spierać się w diagnostyce laboratoryjnej w wybranych dziedzinach medycyny: autoimmunologii, diabetologii, endokrynologii, farmakologii klinicznej, neurologii, onkologii.

Konferencja będzie okazją do wspomnień i refleksji oraz podsumowania działalności Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej założonego w 1965 roku.

Rejestracja uczestników oraz szczegółowe informacje dotyczące konferencji są dostępne na stronie: www.konferencjaptdl.pl.