Konferencja "Autyzm w domu i w szkole"

Data wydarzenia: 25 lutego 2020

Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zaprasza na konferencję "Autyzm w domu i w szkole".

Jej celem jest  przedstawienie sposobu funkcjonowania dziecka z autyzmem w środowisku domowym, przedszkolnym i szkolnym. Zaprezentowane zostaną również nowe rozwiązania mające na celu poprawę jakości życia rodziców i dzieci z ASD, a także osób które na co dzień z nimi współpracują.

Termin: 25 lutego 2020 r.
Miejsce: Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UMP, ul. Przybyszewskiego 37a, sala A

Konferencja organizowana jest pod honorowym patronatem JM Rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka, a także Kuratorium Oświaty w Poznaniu.