IX Ogólnopolski Kongres Pulmonologiczny "Top Pulmonological Trends"

Data wydarzenia: 30 listopada 2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniach 30 listopada - 2 grudnia 2017 odbędzie się

IX OGÓLNOPOLSKI KONGRES PULMONOLOGICZNY
TOP PULMONOLOGICAL TRENDS

Organizatorem konferencji jest Katedra i Klinika Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Stowarzyszenie Wspierania Pulmonologii Poznańskiej oraz wydawnictwo Termedia. Spotkanie jest adresowane do specjalistów zajmujących się chorobami układu oddechowego, a także dla lekarzy innych dziedzin interesujących się tą tematyką. Naukowo-szkoleniowy charakter Kongresu zakłada udział uczestników w sesjach tradycyjnych, interaktywnych, problemowych oraz interdyscyplinarnych, spotkaniach z ekspertami, a także warsztatach klinicznych.

Celem spotkania jest przekazanie nowości w diagnostyce i leczeniu chorób płuc w kontekście holistycznym i interdyscyplinarnym. Chcemy zasygnalizować Uczestnikom nowe, istotne wyniki badań naukowych i ciekawe publikacje kreujące światowe trendy w pulmonologii, które pojawiły się w ostatnim czasie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem na stronie internetowej:

Termin konferencji:
30 listopada 2017 r. - 2 grudnia 2017 r.

Miejsce konferencji:
Centrum Kongresowe Międzynarodowych Targów Poznańskich
ul. Głogowska 14, Poznań
Pawilon 15

Informacje dodatkowe:
prof. dr hab. Halina Batura-Gabryel (Krajowy konsultant ds. pulmonologii): Klinika Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu: tel. 61 841 70 61
dr hab. med. Szczepan Cofta: 504 161 683

dr hab. med. Szczepan Cofta