III Spotkanie Ekspertów Fizjoterapia-Ortopedia-Reumatologia-Osteopatia

Data wydarzenia: 13 grudnia 2019

Baner

Katedra Rehabilitacji i Fizjoterapii oraz Katedra Reumatologii i Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zapraszają na kolejne niezwykle cenne spotkanie z polską fizjoterapią. Będzie to „III Spotkanie Ekspertów Fizjoterapia-Ortopedia-Reumatologia-Osteopatia”. W spotkaniu wezmą udział Eksperci z zakresu: Fizjoterapii, Ortopedii, Reumatologii Osteopatii.

Termin: 13 grudnia 2019
Godzina: 11:00 - 17:00
Miejsce: Sala Senatu w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP, ul. Przybyszewskiego 37a, Poznań

Sesja I: Leczenie dysfunkcji kończyny górnej
Sesja II: Leczenie skoordynowane

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem JM Rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a także Ministra Zdrowia, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Prezydenta Miasta Poznania, Krajowej Izby Fizjoterapeutów, Wielkopolskiej Izby Lekarskiej i wielu innych instytucji oraz organizacji eksperckich.

Szczegółowe informacje:
» Komunikat