III Poznańska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Współczesna analityka farmaceutyczna i biomedyczna w ochronie zdrowia"

Data wydarzenia: 4 czerwca 2020

W imieniu Komitetu Organizacyjnego III Poznańskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. „Współczesna analityka farmaceutyczna i biomedyczna w ochronie zdrowia" serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

W związku z pandemią wywołaną wirusem SARS-CoV-2 w trosce o bezpieczeństwo uczestników zdecydowaliśmy tegoroczną konferencję zorganizować w formie on-line.

Działania te umożliwią kontynuację budowania dorobku naukowego uczestników konferencji jak również pozwolą na stworzenie możliwości zacieśniania kontaktów naukowych.

W związku z ograniczeniami spowodowanymi wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, termin konferencji został przesunięty na 4-5.06.2020 (wcześniejsza data 13-14.05.2020).

Tematyka konferencji dotyczyć będzie zarówno nowych trendów w analityce farmaceutycznej i klinicznej, jak i zastosowania nowoczesnych technik analitycznych w bioanalizie. Swoje zaproszenie  kierujemy  szczególnie mocno do farmaceutów, lekarzy, analityków, klinicystów, biochemików, farmakologów oraz chemików, specjalizujących się w zastosowaniu najnowszych metod analitycznych i „omicznych”, takich jak: genomika, proteomika i metabolomika, we współczesnej medycynie i farmacji, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony zdrowia.

» Zaproszenie
» Sprawy organizacyjne