< Cofnij

Zaproszenie na koncert "Muzyka dla serca"

Szanowni Państwo,

w trosce o jak najlepsze samopoczucie pacjentów Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu, a także w ramach chwili relaksu dla ich rodzin oraz odwiedzających, chcielibyśmy serdecznie zaprosić na koncert pt.

MUZYKA DLA SERCA

dedykowany pacjentom I Kliniki Kardiologii UM w Poznaniu.

Koncert w wykonaniu Chóru Kameralnego CANTUM CONCINNUM, poprowadzi dyrygent Agnieszka Gniatczyk, odznaczona w 2013 roku Złotą Lirą Polskiego Związku Chórów i Orkiestr za działalność na rzecz chóralistyki.

Chór Kameralny CANTUM CONCINNUM, który wystąpi dla naszych pacjentów 20 listopada br., w swojej 25 letniej działalności artystycznej koncertował ponad 300 razy, m. in. na terenie Jarocina, województwa wielkopolskiego, jak również za granicą. W swojej działalności zdobył liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach takich jak: Schola Cantorum w Kaliszu, Legnica Cantat, Konkurs im. ks. Stanisława Ormińskiego w Rumii, Ogólnopolski Konkurs Muzyki Chóralnej a cappella w Bydgoszczy.

W repertuarze chóru znajdują się kompozycje utrzymane w różnej stylistyce, wśród których każdy ze słuchaczy znajdzie coś dla siebie. Podczas koncertu usłyszeć będzie można m. in. unikalne wykonania utworów: The Lion Sleeps Tonight, Obladi, oblada, Mamma Mia czy Serduszko puka.

Mamy nadzieję, że muzyka rozbrzmiewająca w murach Szpitala pozytywnie poruszy niejedno serce. Koncert patronatem honorowym objęli Kierownik I Kliniki Kardiologii UM w Poznaniu, prof. dr hab. n. med. Stefan Grajek oraz Dyrektor Naczelny SKPP, dr Jan Talaga.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa. Wstęp wolny.

Miejsce koncertu:
Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu - hol II piętra, przy I Klinice Kardiologii UM
ul. Długa 1/2, 61-848 Poznań

Termin koncertu:
20 listopada 2016, godz. 16:00

Informacje dodatkowe:
dr Szczepan Cofta - Naczelny Lekarz Szpitala - 504 161 683 Szczepan Cofta

 

(-) Naczelny Lekarz Szpitala

 

Plakat