< Cofnij

XVI Forum Szpitali

baner

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zaprasza na konferencję

XVI FORUM SZPITALI,
która odbędzie się w dniach 19-20 października w Hotelu Novotel w Poznaniu.

W dobie toczących się zmian w obszarze ochrony zdrowia organizatorom Forum przyświeca idea zaproszenia uczestników do wspólnej refleksji w obliczu wyzwań, przed którymi stoją zarządzający nie tylko z uwagi na dynamicznie zmieniające się uwarunkowania organizacyjno-prawne, ale także rozwój medycyny. Chcielibyśmy, aby dyskusja na Forum ułożyła się w swego rodzaju mapę drogową wskazującą najbardziej dogodne ścieżki rozwiązywania palących nas kwestii, ale również, by sygnalizowała zagrożenia, z jakimi przychodzi się zmierzać szpitalom w całej Polsce. To już siedemnaste z kolei wspólne spotkanie będzie doskonałą płaszczyzną, na której wypracowywać będziemy najlepsze rozwiązania zarządcze oraz czerpać nowe pomysły.

Tegoroczny program jak co roku obfituje w szerokie grono znakomitych prelegentów – swoją obecnością zaszczycą nas m. in. Piotr Gryza - Podsekretarz Stanu Ministerstwa Zdrowia, Jerzy Bójko - Zastępca Dyrektora Departamentu Budżetu, Finansów i Inwestycji Ministerstwo Zdrowia czy mec. Agnieszka Pachciarz - Dyrektor WOW Narodowego Funduszu Zdrowia.

To już ostatni moment na rejestrację - zachęcamy do zgłaszania uczestnictwa na stronie: http://www.forumszpitali.pl/. Do poniższego komunikatu załączamy szczegółowy program konferencji.

Miejsce konferencji:
Hotel Novotel Poznań Centrum****
Plac Andersa 1
61-898 Poznań

Informacje dodatkowe:
dr hab. med. Szczepan Cofta: 504 161 683

» Szczegółowe informacje
» Więcej informacji


dr hab. med. Szczepan Cofta

(-) Naczelny Lekarz Szpitala