< Cofnij

Szkolenie "Wykorzystanie platformy e-learningowej do tworzenia zajęć e-learningowych"

Szanowni Państwo,

gorąco zapraszamy do udziału w szkoleniu pt.: "Wykorzystanie platformy e-learningowej do tworzenia zajęć e-learningowych". Podczas szkolenia  dowiecie się Państwo m.in.

Szkolenie składa się z trzech spotkań. W ramach szkolenia popracujemy wspólnie w portalu edukacyjnym, przeanalizujemy już odbywające się zajęcia e-learningowe oraz przetestujemy możliwości Studio Nagrań. Celem szkolenia jest zainspirowanie Uczestników do przygotowania swoich seminariów czy wykładów zdalnych oraz wykonanie pierwszych materiałów edukacyjnych dla e-learningu.

Zapisu na szkolenie można dokonać w systemie WISUS, zakładka SYSTEMY → POLAT → PROGRAM. Platforma pOLAT otworzy się w nowym oknie. Następnie w zakładce Courses na platformie pOLAT należy wybrać: Zapisy warsztaty "Wykorzystanie platformy e-learningowej do tworzenia zajęć e-learningowych".

Szkolenie jest certyfikowane oraz wiąże się z nadaniem 10 punktów.

O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń oraz prawidłowo wypełniony i dostarczony do Biura Projektu: Formularz Osobowy Uczestnika, a także Oświadczenie uczestnika (do pobrania ze strony www UMP w ogłoszeniu o naborze).

Uwaga! Aby wziąć udział w szkoleniu należy zapisać się na trzy jego części w ramach jednej edycji.


Załączniki:
» Zaproszenie
» Formularz
» Oświadczenie