Supertalenty w Medycynie - zgłaszanie kandydatur

Baner

Rozpoczął się nabór kandydatów do udziału w konkursie "Supertalenty w Medycynie". Nowością tegorocznej edycji plebiscytu jest kategoria "Wschodzące gwiazdy medycyny", adresowana do studentów V i VI roku kierunku lekarskiego. Kandydatów można zgłaszać do 5 maja 2023 r.

"Supertalenty w Medycynie" to konkurs organizowany przez redakcję "Pulsu Medycyny" od 2012 r. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie liderów młodego pokolenia lekarzy (do 39. roku życia), którzy dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom i predyspozycjom mają szansę wpłynąć na rozwój medycyny i funkcjonowanie systemu ochrony zdrowia w Polsce.

» Formularz – Supertalenty w Medycynie

Dodatkowo w tym roku organizatorzy konkursu wyłonią zwycięzców w nowej kategorii - "Wschodzące gwiazdy medycyny". Jest ona adresowana do studentów V i VI roku kierunku lekarskiego, którzy mogą pochwalić się wynikami, zaangażowaniem w działalność naukową lub społęczną.

» Formularz - Wschodzące gwiazdy medycyny

Zgłoszenia będą przyjmowane do 5 maja br. Zainteresowani mogą zgłaszać się osobiście lub wyrazić zgodę, aby zgłosiły ich osoby trzecie (uczelnie, promotorzy, pracodawcy czy organizacje społeczne lub zawodowe). Wyniki plebiscytu poznamy w czerwcu.

» Więcej informacji