< Cofnij

[Rabat 10%] Trwa nabór na Studia Podyplomowe Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych

Szanowni Państwo,

trwa nabór na III edycję Studiów Podyplomowych Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych. Oferta skierowana jest także do Pracowników Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, dla których przewidzieliśmy RABAT W WYSOKOŚCI 10%!

Program studiów powstał z myślą o absolwentach studiów wyższych związanych bądź pragnących związać się zawodowo z tematyką planowania i prowadzenia komercyjnych lub niekomercyjnych badań klinicznych z udziałem ludzi. W szczególności program jest adresowany do lekarzy prowadzących komercyjne badania kliniczne, zarządzających projektami badawczymi oraz właścicieli ośrodków badań klinicznych, a także koordynatorów i monitorów badań klinicznych oraz do naukowców projektujących i prowadzących biomedyczne badania naukowe. Zajęcia prowadzone są w trybie niestacjonarnym (12 zjazdów weekendowych) i trwają dwa semestry.

Studia Podyplomowe Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych otrzymały akredytację Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce.

Logo

Rekrutacja trwa do 27 stycznia 2019 r., pierwszy zjazd planowany jest na luty 2019 r.

Informacje szczegółowe: www.badaniakliniczne.ump.edu.pl


KONTAKT:

» dr hab. Jacek Karczewski - Kierownik Studiów
e-mail: jkarczewski@ump.edu.pl
tel.: 608 648 523

» mgr Anna Lewczuk - Koordynator Studiów
e-mail: studium@ump.edu.pl
tel.: 61 854 73 06

W SPRAWACH ZWIĄZANYCH Z REKRUTACJĄ:
» Dział Kształcenia
e-mail: nmajewska@ump.edu.pl
tel.: 61 854 61 08