"Praktyczne ujęcie żywienia klinicznego" - szkolenie dla pielęgniarek

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na szkolenie, które dotyczyć będzie żywienia klinicznego w bardzo praktycznym ujęciu. W trakcie spotkania, przedstawimy zasady prowadzenia leczenia żywieniowego, które będą mogli Państwo bezpośrednio przełożyć i wykorzystać w swojej pracy klinicznej. Szkolenie zostało podzielone na 2 części: wstępną - wykładową oraz praktyczną – warsztatową, mają one na celu wprowadzić Państwa w zagadnienia żywienia klinicznego, bądź też poszerzyć dotychczasową wiedzę. Korzystając z doświadczenia specjalistów w tej dziedzinie, mamy nadzieję stworzyć doskonałe warunki i okazję do pogłębiania wiedzy, wspólnej dyskusji nad nierozwiązanymi dotąd dylematami, a także wzajemnej inspiracji do działania.

Do zobaczenia w Poznaniu

Konrad Matysiak