< Cofnij

Poznański Miesiąc Zdrowia Psychicznego

Poznański Miesiąc Zdrowia Psychicznego to wydarzenie edukacyjno-społeczne organizowane przez Oddział Poznań, Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, studenckie koła naukowe oraz inne organizacje działające przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, które odbędzie się w maju 2026 roku.

Inicjatywa skierowana jest do wszystkich mieszkańców Poznania i w jej ramach odbywać się będą m. in. spotkania otwarte oraz prelekcje, koncentrujące się na kluczowych zagadnieniach współczesnego zdrowia psychicznego, takich jak: popularyzacja rzetelnej, opartej na dowodach naukowych wiedzy z zakresu zdrowia psychicznego, profilaktyka zaburzeń psychicznych, integracja społeczna, przeciwdziałanie samotności, walka z dezinformacją dotyczącą zdrowia psychicznego oraz profilaktyka wypalenia zawodowego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Konferencji o zdrowiu psychicznym medyków i medyczek we współpracy z komisją młodych lekarzy Wielkopolskiej Izby Lekarskiej, która będzie miała miejsce 9 maja 2026 roku.

Jednocześnie informujemy, że w najbliższym czasie zostanie opublikowany pełen harmonogram zaplanowanych działań.

Więcej informacji o projekcie dostępnych jest na stronie: https://tr.ee/NBL5e423aI

» Plakat » Harmonogram konferencji

Plakat  Harmonogram konferencji