Otwarty nabór na Partnerów do Konsorcjum dla realizacji projektów niekomercyjnych badań klinicznych

UMP ogłasza otwarty Nabór Partnerów Konsorcjum na podstawie zapisów pkt. 2.5.2. Regulaminu konkursu na badania head-to-head w zakresie niekomercyjnych badań klinicznych lub eksperymentów badawczych - Edycja II ogłoszonego przez Agencję Badań Medycznych - konkurs numer: ABM/2023/1 w ramach projektu "Populacja planowana do objęcia badaniem klinicznym: Pacjenci z nawracającymi zakażeniami Clostridioides difficile".

Termin naboru na partnera do konsorcjum dla realizacji badań niekomercyjnych klinicznych został wydłużony do 12.05.2023 r.

» Ogłoszenie
» Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy
» Załącznik nr 2 - Klauzula informacyjna RODO
» Załącznik nr 3 - Wzór umowy