Otwarty nabór na Partnera do Konsorcjum dla realizacji projektu eksperymentu badawczego

UMP ogłasza otwarty Nabór Partnera Konsorcjum na podstawie zapisów pkt. 2.5.2. Regulaminu konkursu na badania head-to-head w zakresie niekomercyjnych badań klinicznych lub eksperymentów badawczych - Edycja II ogłoszonego przez Agencję Badań Medycznych - konkurs numer: ABM/2023/1 w ramach projektu: „Ocena wyników zabiegu wewnątrznaczyniowego techniką CERAB w porównaniu do zabiegu chirurgicznego implantacji protezy aortalno-dwuudowej w grupie pacjentów z zaawansowanymi zmianami miażdżycowymi w odcinku aortalno-biodrowym”.

» Ogłoszenie
» Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy
» Załącznik nr 2 - Klauzula informacyjna RODO
» Załącznik nr 3 - Wzór umowy

WYNIKI POSTĘPOWANIA

W związku z zakończeniem naboru na partnera do konsorcjum dla realizacji projektu eksperymentu badawczego Zamawiający - Uniwersytet Medyczny im. Karla Marcinkowskiego w Poznaniu informuje, że została wybrana najkorzystniejsza oferta:

» Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu, ul. Przybyszewskiego 49, 60-355 Poznań.