Nowoczesna edukacja medyczna odpowiedzią na potrzeby zdrowotne społeczeństwa

Oczekiwania społeczne i wymagania stawiane przed nowoczesną ochroną zdrowia, wiążą się nierozłącznie z nowymi wyzwaniami i odpowiedzialnością spoczywającą na uczelniach kształcących na kierunkach medycznych.

Konferencja Rektorów Akademickich Uczelni Medycznych, w odpowiedzi na te wyzwania, rozpoczęła prace nad rekomendacjami i listą dobrych praktyk, które pozwolą na wdrożenie odpowiednich działań zapewniających najwyższą jakości procesu kształcenia.

KRAUM zaprasza do udziału w konferencji: „Nowoczesna edukacja medyczna odpowiedzią na potrzeby zdrowotne społeczeństwa”, na której dyskutowane będą powyższe tematy. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia 2023 r. we Wrocławiu.

Udział bezpłatny!

Konferencja organizowana jest pod patronatem Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

» Link do rejestracji
» Program i szczegółowe informacje