Nabór na I edycję Studiów Podyplomowych „Inwestycje i Projektowanie w Ochronie Zdrowia”

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż wraz z Politechniką Poznańską rozpoczęliśmy nabór na I edycję Studiów Podyplomowych „Inwestycje i projektowanie w ochronie zdrowia”.

Tematyka studiów będzie dotyczyła inwestycji i projektowania w ochronie zdrowia, a mianowicie uwarunkowań formalno-prawnych, ekonomicznych i technologicznych w projektowaniu obiektów ochrony zdrowia, analizy i projektowania szczególnych obszarów funkcjonalnych w szpitalu, „healing environment", optymalizacji projektów inwestycyjnych, czy nowoczesnych technologii w ochronie zdrowia.

Studia adresowane są do projektantów, menadżerów, dyrektorów szpitali, lekarzy zarządzających obiektami ochrony zdrowia, lekarzy prowadzących prywatne praktyki lekarskie.

Patronat nad studiami objęła WILEKOPOLSKA IZBA LEKARSKA.

Informacje szczegółowe:

Zapraszamy!