Marcowa edycja Poznańskiej Szkoły Rozwoju i Terapii

W związku z dużym zainteresowaniem wrześniowymi warsztatami pani Pauliny Wycichowskiej - pedagoga tańca i tancerki, choreografki, wykładowcy akademickiego (AWF Poznań), twórczyni autorskiej metody budowania świadomości ciała i ruchu „I mind the step” oraz absolwentki Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu i London Contemporary Dance School zapraszamy na ponowne spotkanie oraz kontynuację warsztatów „Ciało myślące i czujące” w dwóch terminach:

Program, informacje szczegółowe:
www.edukacja.ump.edu.pl/psrit.php

Fot. A. Ciereszko

Poznańska Szkoła Rozwoju i Terapii (PSRiT)
jest ofertą szkoleń organizowanych przez Pracownię Terapii Zajęciowej Katedry Geriatrii i Gerontologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu skierowanych do psychologów, terapeutów zajęciowych, arteterapeutów, pedagogów, nauczycieli wczesnej edukacji, edukacji artystycznej, opiekunów osób starszych, fizjoterapeutów, pielęgniarek, przedstawicieli innych zawodów podejmujących pracę z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, osobami starszymi, osobami niepełnosprawnymi, ale także do osób zainteresowanych tematyką rozwoju osobistego.

PSRiT
obejmuje odrębne szkolenia tematyczne, organizowane cyklicznie, począwszy od lutego 2018 roku.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach!

Podpisy