Akcja charytatywna „Przez masaż do serca. Fizjo Alexowi”

Alex

AKCJA CHARYTATYWNA

„Przez masaż do serca. Fizjo Alexowi”

W najbliższą środę, 18 grudnia od godz. 14.00 do 20.00 w sali C Centrum Kongresowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, studenci kierunku fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu czynnie wspierać będą zbiórkę na rzecz Alexa Jutrzenki.

Alex jest 5 miesięcznym chłopcem, chorującym na SMA typu I. Od ponad dwóch miesięcy uruchomiona jest zbiórka środków finansowych na stronie fundacji https://www.siepomaga.pl/Alex. Już ponad 128 tysięcy osób wsparło swoimi wpłatami tę zbiórkę. Jednak aktywność ludzi jest niesamowita i poza typową zbiórką organizowane są i licytacje, i koncerty, i inne akcje charytatywne. Wszystko po to, by Alex mógł wyjechać do USA i by mógł skorzystać z dostępnej tam terapii genowej.

Ponieważ mama Alexa jest absolwentką naszego uniwersytetu (pracuje jako onkolog dziecięcy) tym bardziej my - studenci fizjoterapii na UMP - chcemy dać coś z siebie, i w ten sposób wspomóc zbiórkę.

Zapraszamy serdecznie wszystkich pracowników UMP i studentów naszej uczelni do skorzystania z masażu, porady, rozmowy z fizjoterapeutami. Jeśli chcesz się oddać relaksowi, porozmawiać o zdrowiu, dowiedzieć się czegoś więcej o naszej pracy, ale przede wszystkim - jeśli także i Ty chcesz wesprzeć małego Alexa - bądź z nami. Będzie można wrzucać datki do puszki lub zakupić kartki świąteczne. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na leczenie małego chłopca.