56. Konkurs Prac Magisterskich Wydziału Farmaceutycznego

Baner - 56. Konkurs Prac Magisterskich Wydziału Farmaceutycznego

Szanowni Państwo, Drodzy Magistranci Wydziału Farmaceutycznego 2020 r.!

Już po raz 56. mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w Konkursie Prac Magisterskich Wydziału Farmaceutycznego.

Tegoroczna edycja Konkursu będzie szczególna, ponieważ po raz pierwszy tradycja spotka się z nowoczesnością - finałowe spotkanie zostanie przeniesione do świata wirtualnego!

Finał Konkursu odbędzie się 16 października 2020 r. o godz. 10:00 na platformie MS Teams. Podczas uroczystości wykład wygłosi Pan dr hab. Piotr Rzymski.

Absolwenci wszystkich kierunków WF - zachęcamy do zgłaszania Waszych prac! Udział w Konkursie będzie dla Was nie tylko okazją do zaprezentowania swoich osiągnięć naukowych, ale także możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród ufundowanych m.in. przez firmę Biofarm.

Zgłoszenia do Konkursu możecie przesyłać do dnia 18 września 2020 r.

Regulamin Konkursu oraz Karty Zgłoszenia znajdziecie na stronie 56. Konkursu Prac Magisterskich WF.