#Zorganizowani na Targach Edukacyjnych

Targi Edukacyjne 2018

W miniony weekend Uczelnia zaprezentowała swoją ofertę kształcenia podczas dorocznych Targów Edukacyjnych organizowanych pod skrzydłami "Akademickiego Poznania" na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nasi studenci wraz z przedstawicielami Działu Rekrutacji odpowiadali na pytania kandydatów, którzy swoją przyszłość wiążą z nasza Uczelnią.

Dzięki zaangażowaniu Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA Poland oddział Poznań, targowy program wzbogacił się o prelekcję "Mikrobiologia w miłości", a osoby zainteresowane między innymi założeniem działalności gospodarczej czy też rejestracją na Platformie Usług Elektronicznych mogły skorzystać z porad przedstawiciela Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

» Fotogaleria