(ZA)BIEGANIE 2.0 w ramach Dnia Sportu 2022

Baner

Serdecznie zapraszamy pracowników, doktorantów, studentów i wszystkich miłośników aktywności fizycznej do udziału w II edycji wydarzenia "(ZA)BIEGANIE 2.0", organizowanego w ramach tegorocznego Dnia Sportu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Zadaniem każdego uczestnika będzie pokonanie dystansu minimum 5 km w wybrany przez siebie sposób (marsz, bieg, nordic walking, jazda na rowerze, rolkach lub wrotkach), o dowolnej porze w dniach 19 lub 20 maja 2022 r. Inicjatywie przyświeca niezwykle szczytna idea - promocja aktywnego stylu życia, oderwanie od codziennych obowiązków, zadbanie o własne zdrowie.

Zapisy trwają do 18 maja 2022 r. Dla pierwszych 250 uczestników przewidziano darmowe pakiety startowe!

Organizatorami wydarzenia, objętego honorowym patronatem JM Rektora prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego, są Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego, Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Poznań oraz Dział Promocji i Karier UMP.

Razem, zdrowo i aktywnie świętujmy Dzień Sportu 2022!

» Formularz rejestracyjny
» Wydarzenie na Facebooku