< Cofnij

Wielkopolska na targach e-learning Africa

Logotypy

W dniach 26-28.09.2018 r. w Kigali (Rwanda) Uniwersytet Medyczny w Poznaniu uczestniczył w promowaniu marki Wielkopolska. Wydarzenie to miało miejsce podczas największej w tym roku konferencji dotyczącej ICT w Afryce.

Nie pierwszy to już raz, gdy nasza Uczelnia w aktywny sposób włącza się w promowanie Wielkopolski na zagranicznych rynkach. Nasza oferta to nie tylko edukacja. Jako Uniwersytet Medyczny w Poznaniu dysponujemy również unikalnymi rozwiązaniami w zakresie tele-medycyny oraz tele-patologii. To właśnie budową i utrzymaniem takich serwisów informacyjnych jak Nephropedia.pl lub caom.pl byli zainteresowani przedstawiciele władz, decydenci i praktycy z sektora edukacji, biznesu i administracji reprezentujący 85% krajów Afryki Subsaharyjskiej.

Więcej o wydarzeniu można znaleźć na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego:
» http://iw.org.pl/wystawa-marki-wielkopolska-na-targach-e-learning-africa/
» https://www.umww.pl

 

logotypy

Udział w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020,  Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2:  Promocja gospodarcza regionu.