Uroczyste otwarcie Centrum Obron UMP

W dniu 22 czerwca 2022 r. JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Tykarski wraz z Prorektor ds. Dydaktyki prof. dr hab. Małgorzatą Kotwicką oraz Dyrektorem Generalnym dr. Rafałem Staszewskim w obecności zaproszonych gości uroczyście otworzyli Centrum Obron Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Centrum Obron UMP mieści się w dawnych pomieszczeniach rekrutacyjnych w fosie Collegium Stomatologicum przy ul. Bukowskiej 70. Jest to świeżo wyremontowany kompleks trzech sal przygotowanych do spotkań związanych z prowadzeniem obron prac dyplomowych, jak i do posiedzeń komisji uczelnianych. Każda z sal jest wyposażona w klimatyzator oraz telewizor, a cały kompleks w połączenie internetowe wi-fi. Pomieszczenia mogą służyć zarówno do spotkań stacjonarnych, jak i zdalnych.

Centrum Obron jest również wyposażone w dwie poczekalnie dla studentów/członków komisji oraz łazienki (w tym jedną z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami). Grafikiem wynajmu pomieszczeń zarządza Uczelniane Centrum Obsługi Studentów.

Uroczyste otwarcie Centrum Obron UMP