UMP liderem szkoleń - szczepienia przeciw COVID

1466 osób zdobyło uprawnienia do szczepień przeciw COVID-19, kończąc praktyczny kurs organizowany przez Centrum Symulacji Medycznej we współpracy z Centrum Studiów Podyplomowych i Kształcenia Ustawicznego UMP.

To największa liczba osób, jaka przeszkoliła się w poszczególnych ośrodkach akademickich!

Uczestnikami byli farmaceuci (48%), fizjoterapeuci (44%) oraz diagności laboratoryjni (8%).

Obecnie prowadzimy zapisy na kolejne, majowe edycje.

» Informacje szczegółowe

Celem szkolenia jest m.in.: rozwinięcie praktycznych umiejętności wykonywania szczepień oraz zapoznanie się z procedurami pierwszej pomocy. Kurs dedykowany jest dla fizjoterapeutów, farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych.

Udział w kursie jest bezpłatny!

Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie części teoretycznej na platformie e-learnigowej CMKP.

Serdecznie zapraszamy!

Centrum Symulacji Medycznej