Targi Edukacyjne 2022

Baner

Serdecznie zapraszamy na Targi Edukacyjne w Poznaniu, które odbędą się w dniach 11-13 marca 2022 r. na terenie MTP. To niecodzienna okazja, by móc porozmawiać ze studentami Uniwersytetu Medycznego o zasadach i terminach rekrutacji, warunkach studiowania, o akademikach, stypendiach i perspektywach na przyszłość.

Targi Edukacyjne w Poznaniu to inicjatywa stworzona z myślą o młodzieży w każdym wieku, która podczas tego wydarzenia będzie miała okazję zapoznać się z ofertą placówek edukacyjnych: publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, ponadpodstawowych, policealnych i wyższych oraz innych instytucji dydaktycznych.

W programie targów znajdują się również liczne atrakcje dedykowane nauczycielom, tj. konferencje, wykłady i warsztaty dydaktyczne. Podczas Targów Edukacyjnych dokształcić się będą mogli także rodzice i opiekunowie, dla których przygotowano wykłady i szkolenia z zakresu rozwoju dzieci i młodzieży.

Współorganizatorem wydarzenia jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Więcej o Targach Edukacyjnych w Poznaniu: https://edukacja.mtp.pl/pl/.