Szpital pediatryczny UMP z czekiem

Z satysfakcją informujemy, że Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera otrzymał w ramach Funduszu Medycznego dofinansowanie na realizację projektu Pediatria PLUS - dostosowanie strategicznej infrastruktury Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu do nakazów Sanepidu i standardów opieki wraz z rozwojem dziennego centrum opieki psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży. To najlepiej oceniony przez ekspertów projekt w Polsce, przygotowany przez zespół Szpitala i Uniwersytetu!

Projekt o wartości ponad 102 mln zł, zakłada modernizację i rozbudowę Szpitala w następującym zakresie:

Symbolicznego przekazania czeku Władzom Uniwersytetu i Szpitala dokonał Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Piotr Bromber.