< Cofnij

Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2022

Miło nam poinformować, że Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu otrzymał tytuł Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2022. To nagroda przyznawana przez redakcje „Monitora Biznesu” dodatku „Rzeczypospolitej” i „Monitora Rynkowego” dodatku „Dziennika Gazety Prawnej”.

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Laureaci Programu Symbol to instytucje cechujące się innowacyjnością, silną pozycją na rynku i przekształcające swoje środowisko za pomocą inteligentnych mechanizmów opartych na wiedzy i kompetencji. Celem Programu jest także promocja laureatów na forum ogólnopolskim.

Kapituła Symbolu to grono specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach. Ich ogromna świadomość rynku oraz doświadczenie biznesowe i medialne sprawiają, że Symbol plasuje się wśród najbardziej prestiżowych nagród w Polsce. Kapituła doceniła fakt, że Wydział Farmaceutyczny coraz uważniej wsłuchuje się w potrzeby regionu, służąc wiedzą ekspercką i zasobami, a także dostosowując ofertę dydaktyczną do potrzeb otoczenia.

Uroczysta Gala Finałowa z wręczeniem wyróżnień odbyła się 18 listopada 2022 w hotelu Monopol w Katowicach. Pośród wyróżnionych w tegorocznej edycji znalazły się także: Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Morska w Szczecinie, Politechnika Wrocławska i Sieć Badawcza Łukasiewicz.

Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2022

Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2022