Sukces studentów Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu!

W dniach 19-25 lipca 2020 roku w Poznaniu po raz pierwszy w Europie odbyła się międzynarodowa letnia szkoła radiologii Summer International Radiology Course.

Mimo licznych obostrzeń narzuconych przez COVID-19 zespół zarządzany przez Dominika Kobylarka - tegorocznego absolwenta kierunku lekarskiego - z sukcesem przeprowadził serie 5-dniowych wykładów oraz warsztatów z zakresu ultrasonografii, rentgenografii, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego oraz radiologii interwencyjnej. W wydarzeniu wzięło udział 13 lekarzy oraz 47 uczestników z 9 różnych krajów. Wydarzenie zostało zorganizowane pod patronatem merytorycznym prof. dra hab. Roberta Juszkata oraz patronatem honorowym prof. dra hab. Jacka Wysockiego, Wielkopolskiej Izby Lekarskiej oraz Centrum Medycznego HCP im. św. Jana Pawła II.

Sukces studentów Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu!