Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego

W dniu 29 listopada w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego odbyła się uroczystość wręczenia Jednorazowych Stypendiów Marszałka Województwa Wielkopolskiego. W tym roku dwoje absolwentów naszego Uniwersytetu zostało uhonorowane nie tylko Stypendium, ale także Statuetką Pierwszego Dowódcy Powstania Wielkopolskiego - Generała Stanisława Taczaka. Nagrodę tę otrzymują uczniowie, studenci i absolwenci szkół i uczelni na terenie Województwa WIelkopolskiego odznaczający się szczególnymi osiągnięciami na polu nauki czy pracy społecznej. Michalina Anna Drejza - absolwentka kierunku lekarskiego została laureatką stypendium I stopnia, a Kacper Marcin Nijakowski - absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego nagrodą II stopnia. Uczelnię w trakcie wydarzenia reprezentował prof. dr hab. Michał Nowicki - Prorektor ds. Nauki i Rozwoju Uczelni.

Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego