Przez masaż do serca

W dniu 18.12.2019 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, studenci kierunku Fizjoterapia (Wydział Nauk o Zdrowiu) wspierali zbiórkę na rzecz pokrycia kosztów terapii Alexa Jutrzenki, chłopca chorującego na SMA typ I.

Zorganizowali oni akcję charytatywną pod nazwą „Przez masaż do serca. Fizjo Alexowi”, w trakcie której każdy pracownik i student naszej Uczelni mógł skorzystać z masażu lub porady fizjoterapeutycznej. Studentów wsparli również seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Do skarbonek fundacji (www.siepomaga.pl/Alex) studenci zebrali aż 2755 zł, co w symboliczny sposób przyczyniło się do sukcesu całej zbiórki.

Władzom Uczelni i Wydziału Nauk o Zdrowiu, pracownikom Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz przede wszystkim wspaniałym studentom kierunku Fizjoterapia pod przewodnictwem Barbary Wojciechowskiej studentki II roku studiów uzupełniających serdecznie dziękujemy za inicjatywę i wsparcie.

Przez masaż do serca