< Cofnij

Przemówienie JM Rektora do studentów. Rozmowy z ekspertami na temat sytuacji epidemicznej

Przemówienie JM Rektora prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego do studentów Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

 

Koronawirus okiem epidemiologa

O tym dlaczego tak ważna jest profilaktyka w walce z koronawirusem i co każdy z nas może w tym względzie zrobić mówi prof. dr hab. Jacek Wysocki, Dziekan Wydziału Lekarskiego, w rozmowie ze studentką biotechnologii medycznej Joanną Nowakowską.

 

Koronawirus okiem naukowca

O mitach związanych z koronawirusem, o tym co nauka już o nim wie i dlaczego naukowcy odgrywają kluczową rolę w pokonaniu pandemii mówi dr hab. Piotr Rzymski z Zakładu Medycyny Środowiskowej UMP w rozmowie ze studentka biotechnologii Joanną Nowakowską.

 

Koronawirus okiem klinicysty

O tym jak wygląda walka z koronawirusem na oddziale zakaźnym i jak przebiega diagnozowanie i leczenie pacjentów mówi prof. dr hab. Iwona Mozer-Lisewska z Katedry i Kliniki Chorób Zakaźnych, Hepatologii i Nabytych Niedoborów Odporności w rozmowie ze studentką biotechnologii Joanną Nowakowską.

 

Koronawirus a sprawy studenckie

O tym jak koronawirus wpływa na proces dydaktyczny i jak uczelnie wyższe zadbają o jakość kształcenia w czasach COVID-19 mówi prof. dr hab. Ryszard Marciniak, Rektor ds. Studenckich i Dydaktycznych, w rozmowie ze studentką biotechnologii Joanną Nowakowską.

 

Zobacz także:

KOMUNIKATY