< Cofnij

Przedłużenie ograniczenia działalności Uczelni

Baner

Szanowni Państwo,
Drodzy Pracownicy i Studenci Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu!

W trosce o nasze bezpieczeństwo, a przede wszystkim zdrowie całej społeczności Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, podjąłem decyzję o przedłużeniu ograniczenia działalności Uczelni do dnia 3 maja br. Podpisałem dziś zarządzenie w tej sprawie. Najpewniej w najbliższych dniach pojawią się stosowne rekomendacje Władz Państwa. Chciałbym jednak, byśmy w możliwie największym komforcie mogli zorganizować kolejne tygodnie pracy.

Zajęcia dydaktyczne realizowane będą do dnia 3 maja br. w formie zdalnej na mocy Zarządzenia nr 33/20. Pozostałe obostrzenia wynikające z Zarządzenia 28/20 także pozostają w mocy do dnia 3 maja br.

Szanowni Państwo! Bardzo proszę o to, byśmy mimo wszystko ten trudny czas wykorzystali jak najlepiej w pracy zawodowej. Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w „zdalne” życie Uczelni, a także tym, którzy codziennie wykonują swoje zadania w murach naszej Almae Matris.

Największe wyrazy mojego uznania kieruję do pracowników medycznych szpitali klinicznych, zespołu Uczelnianego Laboratorium Koronawirusa oraz studentów-wolontariuszy. Należą się Państwu wielkie brawa.


Prof. Andrzej Tykarski
REKTOR

 

Zobacz także:

KOMUNIKATY