Praca dla dobra wspólnego - wywiad z prof. dr. hab. Andrzejem Tykarskim, Rektorem UMP

Zdjęcie

Ze względu na wagę społeczną i aspekt kształcenia kadr medycznych ośmielę się powiedzieć, że budowa Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w Poznaniu to najważniejsza inwestycja medyczna w Polsce - mówi prof. Andrzej Tykarski, Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, nagrodzony tytułem „Lider Roku 2021 w Ochronie Zdrowia - działalność edukacyjno-szkoleniowa” w konkursie „Sukces Roku”.

Nie tylko o Centralnym Zintegrowanym Szpitalu Klinicznym, ale również o Collegium Pharmaceuticum - czyli spełnionym po 74 latach marzeniu pracowników Wydziału Farmaceutycznego - oraz o kondycji naszego Uniwersytetu w dobie pandemii COVID-19 przeczytacie Państwo w najnowszym wywiadzie udzielonym przez JM Rektora prof. Andrzeja Tykarskiego na okoliczność przyznanego wyróżnienia.

Zapraszamy do lektury:
www.termedia.pl/mz/Praca-dla-dobra-wspolnego,45522.html