Poznańska Szkoła Rozwoju i Terapii wystartowała!

10 i 11 lutego 2018 roku w Pracowni Terapii Zajęciowej przy ul. Marcelińskiej odbyło się pierwsze szkolenie w ramach Poznańskiej Szkoły Rozwoju i Terapii. Premierowe zajęcia warsztatowe pt. Doświadczanie Siebie przez Fotografię przeprowadziła Dorota Raniszewska, trenerka rozwoju osobistego i coach, specjalizująca się w zastosowaniu fotografii w rozwoju osobistym i coachingu, autorka książki pt. „Jeden obraz, wiele słów” (Warszawa 2016). Uczestnicy szkolenia, pracując na własnych kolekcjach fotografii, rozwijali autorefleksję, samoświadomość, pracowali nad własną tożsamością, podejmowali zadania związane ze współpracą i integracją społeczną, wrażliwością i akceptacją odmienności oraz twórczym wykorzystaniem zgromadzonych zdjęć.

Kolejne szkolenia w ramach Poznańskiej Szkoły Rozwoju i Terapii odbędą się w weekend 17-18 marca 2018 roku. Zapraszamy osoby zainteresowane do dokonywania wyboru szkoleń i do rejestracji na stronie: http://www.edukacja.ump.edu.pl/psrit.php

Kontakt do organizatora:
mgr Anna Lewczuk, Pracownia Terapii Zajęciowej, e-mail: alewczuk@ump.edu.pl