< Cofnij

Orbis Networking Event

Orbis
25 sierpnia br. poznańscy stażyści z Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i Politechniki Poznańskiej, realizujący zadania projektu ORBIS (Horizon 2020-MSCA-RISE) w Rutgers University (USA) wraz z partnerami naukowymi z Center for Dermal Research, Ernest Mario School of Pharmacy i Department of Chemical Engineering wzięli udział w spotkaniu pt. Orbis Networking Event.

W wydarzeniu uczestniczyło blisko 30 osób, wśród których znaleźli się m.in. prof. Bożena Michniak-Kohn, prof. Joachim Kohn, prof. Tamara Minko, prof. Rohit Ramachandran, dr. Luigi Brunetti.

Czworo stażystów z naszej Uczelni - Katarzyna Kosicka-Noworzyń, Aleksandra Romaniuk-Drapała, Marta Karaźniewicz-Łada i Piotr Gadziński oraz dwie stażystki z Politechniki Poznańskiej - Aleksandra Grząbka-Zasadzińska i Katarzyna Dopierała przedstawili nie tylko cele i postępy w realizacji projektu, ale także przekazali wiele interesujących informacji na temat Polski, Poznania i obu uniwersytetów. Nie zabrakło okazji do dyskusji oraz wymiany doświadczeń.

Uczestnicy