Na podium po raz drugi

Z satysfakcją informujemy, że w  ramach  konkursu Genius Universitatis 2018 organizowanego przez magazyn Perspektywy wraz z portalem branżowym Marketing przy Kawie, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu za akcję "Zastrzyk Rektora" zdobył III miejsce w kategorii Event wspierający rekrutację.

Nowatorstwo pomysłu, estetyka i wartość artystyczna oraz przyjazny przekaz i umiejętny dobór narzędzi do jego prezentacji oceniało jury w składzie: Katarzyna Dragović, Paweł Tkaczyk, Dariusz Puzyrkiewicz, Tytus Klepacz, Daniel Bossy, Jacek Szlak, Bianka Siwińska.

Finał konkursu odbył się 23 lutego podczas Gali Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2018 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.