< Cofnij

Mikołajki pełne uśmiechu 2022!

10 grudnia 2022 r. studenci zrzeszeni w SKN Onkologii i Hematologii Dziecięcej oraz pozostałych pediatrycznych Kołach Naukowych po raz kolejny zorganizowali Mikołajki dla pacjentów Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu.

Akcja „Mikołajki pełne uśmiechu” zgromadziła ponad 50 studentów biorących aktywny udział w tym wydarzeniu. Pozwoliło to uprzyjemnić czas dzieciom przebywającym na oddziałach onkohematologicznym, zakaźnym, chirurgicznym, kardiologicznym i nefrologicznym. Studenci wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością. Przez blisko 3 godziny kolorowo poprzebierani, podzieleni na zespoły umilali czas małym pacjentom wesołym kolędowaniem, czytaniem bajek, dekorowaniem świątecznych kartek i przystrajaniem pierników. Na koniec każde dziecko otrzymało dedykowany upominek. Mikołajki były niezwykle radosnym wydarzeniem, które wywoływało uśmiechy na twarzach dzieci, a studentom dostarczyło wiele satysfakcji i radości płynącej z pomagania potrzebującym.

Wszystkim sponsorom tego wydarzenia, a w szczególności Panu Prorektorowi Profesorowi Edmundowi Grześkowiakowi, który ufundował prezenty książkowe dla chorych dzieci, bardzo serdecznie dziękujemy!

Sponsorzy:
» prof. dr hab. Edmund Grześkowiak, Prorektor ds. Studenckich UMP, 
» Sklep edukatorek.pl,
» Sklep Klocki.net,
» Firma Delecta,
» aplikacja POZycja.pierwsza,
» anonimowi, hojni darczyńcy.

Mikołajki pełne uśmiechu 2022!

Mikołajki pełne uśmiechu 2022!

Mikołajki pełne uśmiechu 2022!

Mikołajki pełne uśmiechu 2022!