< Cofnij

Medyczny Pomaga 3.0 - dla WOŚP!

Baner

Chyba już wszyscy na naszej Uczelni znają "Medyczny Pomaga 3.0" - akcję charytatywną organizowaną przez "Puls UM"! Tak samo jak w roku ubiegłym, gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Celem inicjatywy jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci w Polsce. W tym roku wspiera nas również Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland - Oddział Poznań.

Przygotowaliśmy masę atrakcji dla naszych studentów i pracowników Uczelni. Odbyły się już warsztaty studenckie - łącznie 8 szkoleń, w których wzięło udział ponad 100 osób. Oprócz tego organizujemy licytacje, z których cały dochód zostanie przekazany Orkiestrze. Jest to nie lada gratka, w której można wylicytować:

Łącznie mamy prawie 40 licytacji!

To nie wszystko! Dzięki naszym sponsorom, organizujemy losowanie dla studentów. Wystarczy wpłacić do naszej eSkarbonki dowolną kwotę i zamiast swojego imienia i nazwiska wpisać numer swojego indeksu wraz z nazwą uczelni (np. 12345 - UMP). Już w poniedziałek skontaktujemy się ze zwycięzcami poprzez ich uczelnianego e-maila. Nagrody są bardzo ciekawe - warto brać udział!

Już teraz w naszej eSkarbonce jest ponad 2 tysiące złotych. Razem możemy zebrać dużo więcej! Pomożecie?

» Link do eSkarbonki
» Link do wszystkich wydarzeń w ramach Medyczny Pomaga 3.0
» Link do wszystkich licytacji