< Cofnij

Kompleksowo o wsparciu rozwoju dziecka ze spektrum autyzmu z dr Anną Kostiukow

dr Anna kostiukow

W czwartek 9 czerwca br. odbyło się pierwsze ze spotkań w formie webinarium, w ramach którego gościem była dr n. o zdr. Anna Kostiukow z Katedry i Kliniki Reumatologii, Rehabilitacji i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Tematem przewodnim spotkania było holistyczne i kompleksowe spojrzenie na aspekt zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz kształcenie specjalistów w tym zakresie.

W webinarium udział wzięło ponad 100 osób, a blisko 2,3 tys. wyraziło zainteresowanie wydarzeniem, co pokazuje, jak ważne i potrzebne są tego typu spotkania. Organizatorem spotkania było Centrum Studiów Podyplomowych i Kształcenia Ustawicznego.

Zapraszamy do udziału w kolejnych webinariach, których program znajdą Państwo już wkrótce na stronie: www.podyplomowe.ump.edu.pl/pl/kursy/bezplatne-webinaria

Tymczasem przypominamy, że trwa nabór na 3. edycję Studiów Podyplomowych Kompleksowy system wsparcia rozwoju dziecka ze spektrum autyzmu, którego kierownikiem jest dr Anna Kostiukow. Dwie pierwsze edycje spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników i bardzo dobrymi opiniami!

Studia adresowane są do psychologów, lekarzy, personelu medycznego, terapeutów zajęciowych, fizjoterapeutów oraz rodziców dzieci ze spektrum autyzmu.

» Informacje szczegółowe na temat studiów