Jak napisać i opublikować artykuł w czasopiśmie medycznym

Profesor Zbigniew WszołekSerdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu pt. "Jak napisać i opublikować artykuł w czasopiśmie medycznym", które poprowadzi Pan Profesor Zbigniew Wszołek, wybitny neurolog i naukowiec z Mayo Clinic, Jacksonville, USA.

Szkolenie w formie wykładu i otwartej sesji pytań odbędzie się w dniu 12 września 2019 (czwartek) w godzinach 15-16:30 w Centrum Biologii Medycznej przy ul. Rokietnickiej 8 (sala 2009). Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Profesor Zbigniew Wszołek był współredaktorem naczelnym czasopisma Parkinsonism and Related Disorders (IF 4.360), a także zastępcą redaktora naczelnego European Journal of Neurology (IF 4.387). Obecnie pełni funkcję współredaktora naczelnego Polish Journal of Neurology and Neurosurgery.  Nazwisko profesora Wszołka znajduje się na listach ‘The World’s Most Influential Scientific Minds 2015 and 2016’ (Thomson-Reuters) oraz ‘2017 Highly Cited Researchers’ (Clarivate Analytics).

Patronat nad wydarzeniem objęli: JM Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, prof. dr hab. med. Andrzej Tykarski oraz Prezes Polskiego Towarzystwa Neurologicznego prof. dr hab. med. Jarosław Sławek.

Serdecznie zapraszamy pracowników, studentów i wszystkich zainteresowanych!

» Prof. Zbigniew Wszołek - nota biograficzna